Arundhati Roy: «RSS Шкода індійській демократії незворотна

Шкода демократії

Коли двоє представників індуїстського націоналіста Bharatiya Janata Celebration (BJP) виступили з принизливими висловлюваннями в останній місяць пророка Мухаммеда, це викликало всесвітню вогненну бурю. Ця подія призвела до протестів серед мусульманської меншини Індії в ряді умов. Деякі країни з більшістю мусульман мобілізували своїх послів Індії. У міжнародному міністерстві Індії заявили, що зауваження не показують поглядів федеральних органів влади, а також органи влади, серед яких згодом видали її коментарі, займаються дисциплінарною діяльністю. Проте 200 тисяч мусульман Індії ці зауваження не були окремою подією.

Натомість вони фактично були висновком «дизайнерської відрази типового опонента» BJP, стверджує успішна індійська письменниця Арундаті Рой. Насправді, RSS розраховує саме на те, що вона телефонує «Акханд Бхарат», свого роду мрію, яка колись була як просунутою, так і старою — потенційна Стара Індія, яка включає Пакистан, а також Бангладеш, яка буде безумовно, бути фактично домінованим, а також заснованим на індуїстських настановах. Зруйнувати вражаючі духовні, соціальні та субнаціональні ідентифікації Індії, набагато різноманітніші в порівнянні з будь-якою Європою, прямо в суворій ієрархії вмираючої, прив’язаної до касти індуїстської країни,

насправді є неймовірно жорстокою процедурою. Це передбачає збереження конституції, а також скасування надзвичайної концепції Індії. Дуже початкова лінія штрафного кидка, яка закінчується, насправді є мусульманським районом. Закриті відповідальні за це насправді є християни – невелика меншість, яка також фактично зазнає жорстокого поводження. Тільки в 2015 році насправді було більше 400 нападів на християн. Церкви фактично були зруйновані, священнослужителі, а також черниці зруйновані, їхні конгрегації збентежені та під загрозою зникнення.

Arundhati Roy: «Шкода індійській демократії незворотна

Реакція RSS

Насправді, RSS розраховує саме на те, що вона телефонує «Акханд Бхарат», свого роду мрію, яка колись була як просунутою, так і старою — потенційна Стара Індія, яка включає Пакистан, а також Бангладеш, яка буде безумовно, бути фактично домінованим, а також заснованим на індуїстських настановах. Зруйнувати вражаючі духовні, соціальні та субнаціональні ідентифікації Індії, набагато різноманітніші в порівнянні з будь-якою Європою, прямо в суворій ієрархії вмираючої, прив’язаної до касти індуїстської країни, насправді є неймовірно жорстокою процедурою. Це передбачає збереження конституції, а також скасування надзвичайної концепції Індії. Дуже початкова лінія штрафного кидка, яка закінчується, насправді є мусульманським районом.

Закриті відповідальні за це насправді є християни – невелика меншість, яка також фактично зазнає жорстокого поводження. Тільки в 2015 році насправді було більше 400 нападів на християн. Церкви фактично були зруйновані, священнослужителі, а також черниці зруйновані, їхні конгрегації збентежені та під загрозою. Під час останніх двох загальнонаціональних політичних голосування, у 2014 та 2019 роках, BJP фактично показала, що вона може легко отримати сильну більшість у загальнонаціональному парламенті без бюлетенів 200-мільйонного мусульманського району Індії. Це фактично призвело до свого роду позбавлення прав, а також до політичної відокремленості мусульман, що насправді неймовірно шкідливо.

Антимусульманське законодавство про громадянство

. Практично 2 1000 людей, які займаються проблемою Ассама. насправді в даний час дійсно викреслені з Реєстру місцевих жителів по всій країні. Велике занепокоєння для тих, хто насправді дійсно був позбавлений громадянства, насправді насправді дійсно розвивається в країні. Тим не менш, розділяти мусульман насправді недостатньо. Створення штучної маси далеко від неймовірно іншої індуїстської спільноти, яка складається з численних каст на додаток до етнічних історій, насправді дуже важливо, якщо БДП дійсно прагне залишитися при владі. Наша група регулярно бачить цікаві симптоми, коли численні індуїсти з мечами марширують разом з місцями, де живуть мусульмани. Значно погані коментарі про пророка Мухаммеда, зроблені з представником БДП на телебаченні по всій країні в травні цього року. належали до цієї конкретної вправи зі створення округу. Як було насправді безсовісне розбиття сусідськими санкціями ваших будинків мусульман, які наважилися виявити у презентації.