найкращий у світі жувальний десерт

навколо частування

Частування – це насправді програма, яка припускає страву. У програму входять чудові страви, як-от кондитерські вироби, а також потенційно такі напої, як частування, лікер і червоне біле келих червоного або білого вина. У деяких частинах земної кулі, як-от у більшості Головної Африки, а також у Західній Африці, а також у більшості частин Китаю, немає звичаю пригощати програму на завершення страви. Фразу пригощати можна легко додати до багатьох кондитерських виробів, як бісквіти, тістечка, печиво, заварні креми, желатин, лосьйони з льодом, хліб, пироги, десерти, макаруни, чудові супи, фруктові салати та пироги. Фрукти також зазвичай зустрічаються в програмах лікування через свій власний солодкий смак. Деякі суспільства підсолоджують страви, які насправді набагато смачніші, ніж ласощі світі .

саме тому це насправді найкраща хрустка пустеля на планеті

Rigó Jancsi, Угорщина

Затишний смачний шоколадний бісквіт фактично затиснутий разом із абрикосовим джемом, а також смачним шоколадним мусом із повітрям у цій традиційній угоді. Покритий тонким шаром чудового шоколадного лаку, який після цього перетворюється на акуратні кубики чудового шоколаду, Rigó Jancsi також стоїть окремо серед значно перевантаженої зони фантастичних угорських ласощів. Цей спокусливий пиріг, який цінували як за гладку структуру, так і за насичений смак, насправді був покликаний для романтики, яка захопила інтерес усього світу разом із яскравою, соковитою інформацією та фотографіями. Ріго Янсі насправді був ромським скрипалем, який виграв центр (одруженої) принцеси де Караман-Шіме з Бельгії, а також обидва створили всесвітні заголовки, коли втекли один з одним у 1896 році світі .

Шафрановий льодовий лосьйон, Іран

Ароматний разом із шафраном, рожевою водою, а також фісташками, не дивно, що це іранське морозиво насправді є кращим на Навруз, перському брендовому Новому році. Від ніжно-золотистого відтінку до власного неповторного аромату, бархатистість насправді є значенням весни. Гелато з шафраном, або навіть бастані, насправді є незабутньою майстерністю, а сам лише його власний смак швидко захоплює місце серед найбільших крижаних ласощів у світі. Однак для завершення бастані виберіть звичайний іранський сендвіч із морозива з шафраном між 2 тонкими вафлями. Помірний смак і хрустка структура вафель насправді є ідеальною фольгою, а також легкою обробкою, для рясного та ароматного морозива, яке насправді люблять приїжджати з Тегерана до Терангелеса світі .

Sesame Spheres, Цзянь Дуй, Китай

Нападіть прямо на хрустке покриття смаженого у фритюрі цзянь-дуй, щоб знайти чудову зубну пломбу всередині золотого, всіяного насінням кунжуту зовнішнього боку. Ця звичайна угода з мандарином насправді часто містить чудову суміш бобів або навіть м’яке пюре, створене з насіння лотоса; кожна варіація створює чудовий помірний контрапункт до хрустких насіння. Насправді цзянь-дуй особливо помітні як нагорода на новорічних заходах бренду Lunar, але, звичайно, не лише через їх смачний смак. Письменниця блогу Treat, а також письменниця Аніта Чу стверджує, що для багатьох мандаринських людей цзянь дуй має унікальне значення в цій нагоді: кожна кругла форма, а також золотий відтінок є готовими ознаками року, як і насправді метод цзянь при смаженні у фритюрі в розігрітій олії дуй набухає світі .